Lektor angielskiego - Warszawa ul. Geodezyjna
British School ICT
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Ogólnopolska Szkoła Językowa poszukuje lektora do poprowadzenia kursu z języka angielskiego z elementami prawa dla jednego z naszych Klientów przy ul.

Geodezyjnej, Warszawa Do poprowadzenia kurs indywidualny z języka angielskiego prawniczego, zajęcia 1x90min, termin zajęć do ustalenia.

Uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego cv. Oferujemy dogodne warunki współpracy, terminową wypłatę wynagrodzenia oraz wsparcie metodyczne.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest British School ICT, Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Bolkowska 2D / H3, 01-

466 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesu rekrutacyjnego przez British School ICT, Sp.

z o.o. Sp. komandytowa oraz organizacja kursów. Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.

Ma Pan / Pani również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Uprzejmie informujemy, że Pan / Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pana / Pani dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim bez wyraźnej zgody.

Pana / Pani dane będą przetwarzane do dwóch lat po dokonaniu zgłoszenia. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku