Lekarz psychiatra
Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o.o.
Ząbki, Mazowieckie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica zaprasza lekarzy specjalistów psychiatrów do pracy w : Zespole Leczenia Środowiskowego Oddziałach Psychiatrycznych Poradni Zdrowia Psychicznego Oferujemy : umowę o pracę lub umowę kontraktową atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatek za wysługę lat, 14 dni płatnego urlopu szkoleniowego, pracę w nowoczesnych warunkach, czego w polskiej psychiatrii rzadko można dostąpić, możliwość rozwoju zawodowego dzięki utworzeniu w Szpitalu Oddziału Klinicznego, Samodzielnej Pracowni Psychopatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz współpracy z innymi uczelniami.

regularne szkolenia podyplomowe, dobrą, koleżeńską atmosferę w zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku