OPIEKUNKA DO SENIORKI– IBBENBÜREN – WYJAZD OD 04.01.2020 + WSPARCIE PFLEGEDIENST I WŁASNA ŁAZIENKA!
AngelCare24 sp.z o.o., ul. Jagiellońs...
Bydgoszcz
‎12 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

OPIEKUNKA DO SENIORKI IBBENBÜREN WYJAZD OD 04.01.2020 + WSPARCIE PFLEGEDIENST I WŁASNA ŁAZIENKA!

Lokalizacja : 49477 IBBENBÜREN (NADRENIA PÓŁNOCNA WESTFALIA).

Termin rozpoczęcia pracy : OD 04.01.2020!

PROFIL PODOPIECZNEJ :

Kobieta (79 lat, 60 kg). Pani cierpi na osłabienie starcze i choroby wieku starczego, ma demencję, inkontynencję (nosi pieluchomajtki) i jest po zawale.

Podopieczna porusza się z pomocą, ma do dyspozycji także wózek inwalidzki. Uczęszcza na ergoterapię.

Pani mieszka w raz z mężem w domu z ogrodem, w małym miasteczku. Na wyposażeniu jest Pflegebett.

Rodzina korzysta z usług Pflegedienst (podaje leki Seniorce).

Sklepy spożywcze są blisko, w odległości ok. 10 min. od miejsca zamieszkania.

Dla opiekunki do dyspozycji jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i prywatną łazienką oraz z dostępem do Internetu + TV.

Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNKI :

  • osoba z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego;
  • posiadająca doświadczenie w opiece nad seniorami;
  • mile widziane referencje / podziękowania ze strony niemieckich rodzin!
  • OFERUJEMY :

  • wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017;
  • legalne zatrudnienie formalności załatwiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 dni roboczych!
  • zarobki do 1700 Euro netto / m-ąc + PREMIE KOLEŻEŃSKA, BONUS RODZINA NIEMIECKA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY + WYSOKIE PREMIE ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNE!;
  • codzienne nowe oferty pracy i sprawdzone sztelle;
  • kontakt z firmą przez 24h / dobę;
  • załatwienie i opłacenie transportu z nami opiekunka za nic nie płaci!
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.