Altenheim 15.50 EUR/godz.+kwatera opłacona NIEMCY - Baden Wurttemberg , Bawaria , Hesja., Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Bialystok, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA : KOMPLEKSOWA OPIEKA OSOBY STARSZEJ. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : Doswiadczenie w Opiece min. 1 rok Znajomość niemieckiego komunikatywnie w rozmowie.

WARUNEK : Zatrudniamy Pracowników do 60 lat. APLIKACJE CV tylko w jez. niemieckim.Oferujemy : PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH - NIEMIECKIE DOMY SENIORA.

ZATRUDNIENIE od 04.12.2019 do 20.12.2019 i od Styczeń 2020. PRACODAWCA : NIEMIECKA AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE.

PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM. DODATEK ZA PRACE NA 2 i 3 ZMIANE + DNI SWIĄTECZNE 25% 50% 100% STAWKA : 14.50 euro brutto / godz.

dla Opiekunow bez Certyfikatu lub Dyplomu Opiekuna Osób Starszych. DIETA : od 8,00 do 15,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień.

STAWKA : 15,50 euro brutto / godz.,dla Opiekunów z Certyfikatem lub Dyplomem Opiekuna Osob Starszych. (akceptowany tylko Ausbildung w Niemczech ).

DIETA : od 8,00 do 15,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień. Pracownicy dojezdzający własnym Samochodem do Pracy otrzymują zwrot kosztow dojazdow do Pracy tzw.

kilometrowke od 1 km 0,30 euro cent. Koszty Podrózy z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca. ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE I OPŁACA PRACODAWCA.

Dla Kazdego Pracownika Pokój jednoosobowy

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych