Developer aplikacji Contact Center
ASTEK Polska
Wrocław, PL
4 d. temu
source : Just Join IT

Klient z branży finansów i bankowości poszukuje osoby z Wrocławia lub okolic na stanowisko Developera aplikacji Contact Center.

Podczas pandemii praca zdalna, jednakże po pandemii przewidywana jest praca w modelu hybrydowym.

Start od zaraz.Stawka : do 600 PLN / MD (B2B) - możliwość współpracy również na umowę o pracę

Główne zadania :

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie systemów CTI oraz IVR dla Contact Center, a także baz danych Contact Center, procesów ETL i narzędzi do ich konfiguracji
  • Wsparcie systemów produkcyjnych Contact Center oraz wdrożeń
  • Opracowywanie dokumentacji, instrukcji oraz rozwiązywanie incydentów produkcyjnych
  • Wymagania :

  • Solidna znajomość zasadniczych cech języka C++ oraz programowania obiektowego
  • Doświadczenie w programowaniu C++, Java, PL / SQL, .NET
  • Umiejętność pracy w środowiskach MS Visual Studio oraz IntelliJ
  • Znajomość technologii Spring Boot / REST.
  • Podstawowa znajomość bibliotek WinAPI, MFC
  • Umiejętność debugowania i optymalizacji kodu
  • Szybka adaptacja do pracy z istniejącą bazą koduUmiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szacowania powierzonych prac
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów Jenkins
  • Znajomość języków skryptowych, np. Bash lub Python
  • Doświadczenie w programowaniu ADO, COM, DOM, gSOAP, HTTP / Wininet
  • Doświadczenie z oprogramowaniem CTI oraz IVR
  • Znajomość JIRA, Jenkins, SONAR, Crucible
  • Zgłoś tę pracę