Młodszy Specjalista ds. Produkcji - bez doświadczenia
Mondi Pro
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

MONDI PRO SP. Z O. O. jest jednostką wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.

Lata doświadczeń, zdobyta wiedza i umiejętności, pozwoliły na zajęcie się w najszerszym zakresie rekrutacją stałą pracowników, przenosząc wszystkie dobre wzorce całej grupy, na codzienną działalność MONDI PRO.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania) : Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych Aktualnie wychodząc naprzeciw potrzebom personalnym naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej High-tech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Młodszy Specjalista ds.

Produkcji - bez doświadczenia Miejsce pracy : Słubice Oferta skierowana jest również do osób nie posiadających doświadczenia oraz gotowych do relokacji Twoimi zadaniami będą : - Analiza błędów produkcyjnych - Podejmowanie działań zmierzających do usprawnienia procesów produkcyjnych - Zarządzanie bazą danych produktów Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli.

 • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne - Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim - Jesteś gotowy / a podjąć pracę w Słubicach Chcesz dowiedzieć się więcej?
 • Aplikuj już dziś i poznaj szczegóły! Firma przygotowała dla Ciebie : - Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych - Pracę w zgranym zespole fachowców - Dokładny zakres i sprecyzowaną ścieżkę awansu - Wsparcie w przypadku konieczności relokacji Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j.

  polskim poprzez formularz zgłoszeniowy. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku