Student mechaniki i budowy maszyn
F.S.M. Sp. z o.o.
Piaseczno, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma poszukuje Studentów kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub Mechatronika. Poszukujemy młodych, ambitnych i lubiących wyzwania osób.

Praca na miejscu, w siedzibie firmy, od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy : Wola Gołkowska pod Piasecznem. Oczekiwania : -

znajomość oprogramowania do projektowania i modelowania 3D, - umiejętność sprawnej identyfikacji i rozwiązywania problemów, -

samodzielność, - dobra organizacja pracy, - doświadczenie (mile widziane). Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska) to m.

in : - tworzenie projektów maszyn, - opracowywanie dokumentacji, - wykonywanie bieżących napraw i usuwanie awarii maszyn, -

udział w projektach badawczo rozwojowych, - zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Oferujemy : Możliwość elastycznego czasu pracy, praca w młodym, kreatywnym zespole. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na adres lub za pośrednictwem formularza lento.

pl Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku