Mechanik
Gi Group Poland S.A.
Płock
5 d. temu
source : infoPraca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Obsługa infrastruktury (kotłownia, stacja uzdatniania wody, oczyszczalnia),
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń w ruchu na zmianach produkcyjnych,
  • przezbrajanie linii,
  • remonty oraz konserwacje maszyn i urządzeń,
  • współpraca z działem projektów i inwestycji,
  • nadzór nad stanem technicznym urządzeń,
  • opracowywanie specyfikacji technicznych,
  • organizacja, prowadzenie montażu i uruchomień linii produkcyjnych oraz innych obiektów.
  • CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego technicznego w kierunku mechanicznym lub pokrewnym (mile widziane wyższe),
  • doświadczenia w naprawie maszyn,
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • doświadczenia w pracy z układami hydrauliki, pneumatyki,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej, projektów technicznych maszyn i linii produkcyjnych.
  • CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w pełni zautomatyzowanym / zrobotyzowanym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym .
  • Zgłoś tę pracę