Inżynier Budowy (m/k)
STRABAG Sp. z o.o.
Łomża, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu! W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury.

Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych projektów poszukuje osoby na stanowisko : Inżynier Budowy (m / k) Nr ref.

req31765 Lokalizacja : Łomża ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - współpraca przy przygotowaniu wystąpień o odbiór robot i zestawień w zakresie wykonanych robót budowlanych - sporządzanie protokołów odbioru robót w zakresie robót podwykonawczych - sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych z postępu robót, - analiza dokumentacji projektowej - współpraca z kierownikiem robót drogowych w zakresie kontroli postępu prac na budowie WYMAGANIA : - wykształcenie wyższe budownictwo - biegła znajomość obsługi komputera i MS Excell - mile widziane doświadczenie w pracy na kontrakcie drogowym - prawo jazdy kategorii B FIRMA OFERUJE : - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę - bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu - kursy językowe : angielski i niemiecki - pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia - inicjatywy prozdrowotne w ramach programu zarządzania zdrowiem - możliwość rozwoju zawodowego - krótszy dzień pracy w piątek Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz online na stronie internetowej strabag.

pl / kariera. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków).

Dane będą udostępniane następującym odbiorcom danych : podmiotom oferującym narzędzia wspomagające proces rekrutacji np.

w zakresie assesment center lub testów psychometrycznych oraz innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Aplikacje nie są odsyłane. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.

Stawki 2, 00-193 Warszawa) gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani też w formie profilowania. Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Podanie danych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku