Rejestratorka medyczna
Cerera Consutling Doradztwo&Szkolenia
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Do Nowoczesnej Kliniki Medycznej zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko : REJESTRATORKA MEDYCZNA Zakres Obowiązków : udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych Pacjentom, bieżąca obsługa Pacjentów np.

rejestracja pacjentów, także tych zgłaszających się telefonicznie, zapisywanie Pacjentów na wizyty w systemie, wydawanie wyników badań Pacjentom, budowanie relacji z Pacjentami i dbanie o wizerunek firmy, prowadzenie dokumentacji, wystawianie faktur / paragonów za świadczone usługi, współpraca z personelem medycznym : z lekarzami, pielęgniarkami w zakresie realizowanych świadczeń.

Wymagania doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji, wysoka kultura osobista, profesjonalizm i skrupulatność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, mile widziane doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej, bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz aplikacji medycznych, znajomość języka ukraińskiego będzie ogromnym atutem.

Oferujemy : przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne warunki zatrudnienia. Rodzaj pracy : Pełny etat

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku