Koordynator zespołu konsultantów z j.niemieckim
Techem Services
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Techem Services sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów.

Zastanawiasz się czym Techem wyróżnia się spośród innych przedsiębiorstw? Na pierwszym miejscu stawiamy otwartą komunikację.

Dążymy do tego, aby zapewnić work life-balance, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że istnieje czas także poza pracą Dla Ciebie ciągle się rozwijamy, otwieramy nowe działy, zapewniając przy tym stabilne zatrudnienie, bo wiemy, że na tym także Ci zależy.

Cenimy wartości takie jak ambicja, dążenie do celu oraz umiejętności pracy w grupie. Wierzymy, że działając w ten sposób zarówno pracownik jak i pracodawca jest skazany na SUKCES.

Aktualnie poszukujemy : KOORDYNATORA DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI I NALEŻNOŚCI Do Twoich obowiązków będzie należało : Koordynowanie pracy zespołu- 50 % czasu pracy : Planowanie pracy zespołu, Dyscyplina formalna (m.

in. planowanie urlopów, naliczanie premii itp. Wyznaczanie indywidualnych celów jakościowych i ilościowych Realizacja uzgodnionych celów na podstawie wskaźników KPI Sporządzanie raportów Uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych Realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora Centrum Usługowego Kontakt telefoniczny z klientem- 50% czasu pracy Ścisła współpraca z centralą Techem Energy GmbH Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych (konwersacja wyłącznie w j.

niemieckim) Udział w spotkaniach / telekonferencjach / delegacjach Dbanie o poprawny obieg dokumentów oraz monitorowanie ich napływu Nasze oczekiwania : Znajomości j.

niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną telefoniczną komunikację z klientem niemieckojęzycznym - min. C1 Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki : księgowość, finanse, ekonomia itp.

Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości lub windykacjiUmiejętność delegowania zadań oraz egzekwowanie ich wykonania Dokładności i skrupulatności Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne oraz interpersonalne Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę jednozmianową w godzinach 8-16 Ubezpieczenie zdrowotne Kartę Multisport Prywatną opiekę medyczną Szkolenia wdrażające do pracy Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku