Specjalista ds. Kadr i Płac
SMART-HR
Radom
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Kadr i Płac Radom

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy działającej w branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Radom, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń,
  • Obsługę systemu kadrowo-płacowego SAP-HR i Płatnika,
  • Sporządzanie planów urlopowych,
  • Wystawianie zaświadczeń na potrzeby pracowników.
  • Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Znajomość Kodeksu Pracy oraz zagadnień dotyczących ZUS, PDOF,
  • Doświadczenie w pracy z programem Płatnik, znajomość programu SAP HR oraz pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, okolicznościowe wypłaty socjalne),
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę