Game Developer (.Net)
HAYS POLAND
POLAND, GDANSK, POLAND
5 d. temu
source : JobsForGeek

Twoja nowa firma Dla naszego klienta,firmy z branży edukacyjnej, poszukujemy programisty, który wesprzeniewielki zespół jako Unity Developer.

Twoja nowa rola Jakoprogramista Unity (C#) będziesz pracował w niewielkim 4-osobowymzespole nad tworzeniem nowych funkcjonalności i utrzymaniemnietypowych gier 2D typu local co-op na platformy PC, Nintendo,Playstation i Xbox.

Czego potrzebujesz Twoje doświadczenie wprogramowaniu C#.Net i edytorze Unity będzie dla klientanajważniejsze. Jeśli przez ostatnie 2 lata byłeś częścią zespołu,który doprowadził do komercjalizacji minimum jednego projektu - lubjeśli dokonałeś tego samodzielnie - to będzie duży atut.

Doświadczenie w aplikacjach na platformy mobilne lub w projektach2D - bardzo mile widziane. Co dostaniesz w zamian? Pracę wstabilnej firmie, w niewielkim i stałym zespole specjalistów,którzy rozwijają i utrzymują projekty.

Silny wpływ na kształtprojektu i metody pracy - brak sztywnych terminów. Nowoczesne biurow centrum Gdańska, z pięknym widokiem na zatokę.

Pakiet benefitówpozapłacowych (Multisport, prywatna opieka medyczna) What you needto do now If you're interested in this role, click 'apply now' toforward an up-to-date copy of your CV, or call usnow.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku