PEDAGOG SPECJALNY
Przedszkole
Ząbki, Mazowieckie
9 d. temu
source : Lento.pl

Polsko-amerykańskie przedszkole w Ząbkach zatrudni : PEDAGOG SPECJALNY Wymagania : -wykształcenie kierunkowe (studenci 3, 4 i 5 roku) -

zamiłowanie do pracy z dziećmi Obowiązki : -opieka dydaktyczno-wychowawcza -prowadzenie dokumentacji Oferujemy : -umowę o pracę -

pełny etat -pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole -atrakcyjne wynagrodzenie 3500-3700 netto -możliwość rozwoju (szkolenia) -

wsparcie dyrekcji w realizacji własnych projektów Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres Prosimy o dołączenie do CV aktualnej klauzuli : 1.

Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce). 2.Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod(at)gowork.

pl 3.Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art.

6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art.

6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).

4.Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa). 5.Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata.

6.W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa : a)prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, b)prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, c)prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

7.Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku