Pracownik Biura
FAMEG
Radomsko, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma o ogromnych tradycjach i unikalnej technologi produkcji poszukuje : Pracownika Biura Praca Na tym stanowisku polega na : - Obsługa zamówień, bieżących zleceń - Bieżącej administracji dokumentacji - Aktualizacji danych w bazie produktowej - Współpracy z pozostałymi działami, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji - Zapewnienie terminowej realizacji podejmowanych działań - Przygotowania zestawień i analiz na potrzeby działu Od Kandydata oczekujemy : -Samodzielności oraz sprawnej organizacji pracy -Zdolności adaptacyjnych do dynamicznie zmieniających się warunków -Umiejętność pracy pod presją czasu, odporność na stres -Wykształcenie średnie -Wykształcenie wyższe (mile widziane) W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy : -Pracę od poniedziałku do piątku -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy -Pracę opartą na wzajemnym szacunku w miłej atmosferze -Liczne benefity pozapłacowe, m.

in. pakiet sportowy, pakiet socjalny *Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli zgody, która pozwoli przetwarzać Spółce również przekazane dane wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie Pracy oraz umożliwi przedstawienie Kandydatowi także innych, niż aktualna, ofert pracy lub współpracy : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fameg sp.

z o.o. z Radomsko 97-500 ul : 11 listopada 2 okres najbliższych 3 miesięcy . Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych : Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art.

6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku