HDOmedical zatrudni dwie Opiekunki, 27777 Ganderkesee
HDOmedical
Warszawa, Mazowieckie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Wynagrodzenie : 1800 euro plus zwrot kosztów podróży Planowany termin wyjazdu : od 11.08.2019 6 tyg Wymagania : Dwie opiekunki z bardzo dobrym językiem niemieckim (umiejące czytać i pisać), niepalące, chętnie pielęgniarka, Opis zlecenia : Pani 55-

lat, 190 cm, 125 kg, po wylewie, ma autoimunologiczną chorobę neurologiczną, syndrom fischera-millera. Podopieczna z nietolerancją histaminy oraz z alergią.

Pani ma artrozę, terapię tlenową, większość czasu spędza na wózku ( również elektrycznym), transfer robi sama. Podopieczna cierpi na nietrzymanie moczu, czasami biegunki, ma pieluchy, noce przesypia spokojnie.

Z Panią trzeba jeździć na wycieczki do Berlina, nad morze, na spotkania biznesowe i towarzyskie. Podopieczna mieszka w dwupokojowym mieszkaniu, opiekunki maja osobne mieszkanie z internetem, telewizją i telefonem, jest rower.

 • Zgłoś się już dziś! Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy : lub prosimy o kontakt tel. : PL +48 666 900 742PL +48 669 914 984;
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku