Talent Acquisition Team Leader - Team Leder ds. Pozyskiwania Talentów
HR Solutions Group Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
3 d. temu

Dla naszego Klienta - globalnej firmy z branzy transportowej, która rozwija swoje Centrum Technologiczne w Gdańsku i obsługuje wybrane procesy z całego świata w zakresie technologii informacyjnej, księgowości oraz transportu dóbr niebezpiecznych poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Talent Acquisition Team Leader - Team Leder ds. Pozyskiwania Talentów

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie wewnętrznych projektów rekrutacyjnych
  • Planowanie i monitorowanie oraz zarządzanie pracą i rozwojem zespołu
  • Współpraca z menedżerami ds. zatrudnienia w celu opracowania i realizacji skutecznych strategii pozyskiwania i zatrudniania pracowników
  • Wspołpraca i silne partnerstwo z innymi obszarami biznesowymi w celu współpracy i rozwiązywania problemów biznesowych z ciągłym dążeniem do ciągłego doskonalenia i rozwoju
  • Współpraca z zespołem Employer Branding
  • Zapewnienie właściwego procesu Candidate Experience
  • Zapewnienie płynności i efektywności realizacji procesów
  • Weryfikacja i rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami do strategicznych obszarów firmy
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie strategii rekrutacji, pozyskiwania kandydatów, opieki nad kandydatami, harmonogramów i rozmów kwalifikacyjnych
  • Rekomendowanie pomysłów i strategii związanych z rekrutacją, które przyczynią się do długoterminowego rozwoju firmy, skupiając się na pozyskiwaniu kandydatów
  • Uczestniczenie w różnych inicjatywach rekrutacyjnych i HR związanych z potrzebami biznesowymi firmy
  • Oczekujemy

  • Doświadczenie w zarządzaniu / koordynacji pracy zespołu
  • Solidne doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale HR lub agencji rekrutacyjnej
  • Znajomość i wiedza z obszarów technologii IT i specyfiki pozyskiwania kandydatów
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi o dużej skali będzie dodatkowym atutem
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) rekrutacja pracowników niepolskojęzycznych
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności organizacyjne, orientacja na realizację celów
  • Znajomość kreatywnych strategii pozyskiwania pracowników
  • Zwinne myślenie, zamiłowanie do optymalizacji procesów i wdrażania ulepszeń w oparciu o wskaźniki HR
  • Silne umiejętności współpracy, w tym jasna komunikacja, dzielenie się informacjami i umiejętność wywierania wpływu
  • Wysoka dbałość o szczegóły
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ścisła współpraca z ekspertami biznesowymi, specjalistami od danych i artystami od danych
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
  • Karta na siłownię (Multisport)
  • Atrakcyjna premia roczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pracowniczy plan kapitałowy (PPK)
  • System świadczeń kafeteryjnych (bilety do kina, vouchery itp.)
  • Możliwość realizacji swoich celów na zdrowy styl życia (dni owocowe, zawody rowerowe, treningi piłki nożnej)
  • Inicjatywy charytatywne i wolontariat

  • Nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro (kompleks Alchemia w Gdańsku Oliwie)
  • Pomoc w relokacji
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Budżet na rozwój (współudział w kosztach certyfikacji i konferencji / wydarzeń IT)
  • Zgłoś tę pracę