Developer SAS
ING
Warsaw, Poland
1 d. temu

Forma zatrudnienia : umowa o pracę

Tryb pracy : hybrydowy

Twoje zadania :

implementacja nowych funkcjonalności

analiza wymagań użytkowników i możliwości technicznych implementacji zmian

tworzenie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych

wsparcie systemów i ich użytkowników

realizowanie zadań w interdyscyplinarnych zespołach projektowych pracujących zgodnie z metodyką Agile

Nasze oczekiwania :

wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie informatyki, matematyki lub pokrewnych

zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i realizacji zadań oraz otwartość w komunikacji

umiejętność programowania w języku : SAS 4GL

umiejętność tworzenia zapytań SQL

doświadczenie w tworzeniu procesów ETL w SAS Data Integration oraz skryptów w SAS 4GL

doświadczenie w implementacji, testowaniu i wdrażaniu zmian w systemach informatycznych

znajomość języka angielskiego - poziomi B2