OPERATOR PALNIKA GAZOWEGO / PLAZMA
Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych...
Toruń
5 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

obsługa automatu do palenia tlenem / plazmą

  • opisywanie detali według dostarczonego rozkroju
  • monitorowanie procesu palenia wychwytywanie błędów
  • współpraca z technologiem oraz kontrolą jakości
  • Wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w paleniu plazmą
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do szkoleń
  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych