Doradca ds.Nieruchomości - KN Premium - Oława - Jelcz -Brzeg
KN Premium
Jelcz Laskowice, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

KN Premium Oddział Oława - Brzeg (Kancelaria Nieruchomości Premium) KIM JESTEŚMY? KN PREMIUM( Kancelaria Nieruchomości Premium) to nowo powstała marka która oddzieliła się od największej firmy na świecie z branży nieruchomości (Keller Williams), Jesteśmy największym i najliczniejszym biurem we Wrocławiu co zrealizowaliśmy w 1,5 roku.

Otwieramy się na rynki lokalne, dlatego pierwsza filia naszej firmy powstanie w Oławie obsługując klientów od Siechnic do Brzegu.

BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI! Tym co napędzą sukces jest pasja i zaangażowanie. Kultura organizacyjna KN Premium opiera się o zrównoważony rozwój i niespotykana dbałość o ludzi tworzących firmę.

W naszym zespole nigdy nie zostajesz sam z problemem. Wspieramy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem ekspertów tworzących KN Premium, ale ogromnym zapleczem firmy.

Modelem, dzięki któremu każdy osiąga sukces, jeżeli tylko tego chce. KTÓRE Z PONIŻSZYCH WYBIERASZ? Nowoczesne biuro z doskonałymi warunkami do pracy?

A może wolisz pracę zdalną? Pakiet szkoleń, które powodują, że sukces jest na wyciągnięcie ręki? Wsparcie zespołu w każdej kwestii zawodowej i nie tylko?

Nie musisz wybierać, dajemy Ci to wszystko od pierwszego dnia! Doradca ds. nieruchomości Opis stanowiska pracy : poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze Agenta / Pośrednika w obrocie nieruchomościami, nie wymagamy doświadczenia, gwarantujemy pełny pakiet bezpłatnych szkoleń wdrożeniowych (40h szkoleń merytorycznych / prawnych porównywalne z obecnymi szkoleniami licencyjnymi, 40h szkoleń sprzedażowych, 18h szkoleń motywacyjnych).

Zakres współpracy : pozyskiwanie nowych Klientów (Właścicieli nieruchomości i zainteresowanych zakupem / najmem), Przygotowywanie ofert nieruchomości, prezentacja nieruchomości i wspracie Klientów w trakcie negocjacji opieka nad Klientami przeprowadzanie transakcji kupna-sprzedaży-wynajmu nieruchomości współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań, Co możemy Ci zaoferować : możliwość rozwoju osobistego, szkolenia, kursy (rozbudowany pakiet bezpłatnych oraz płatnych szkoleń wdrożeniowych), narzędzia (w tym oprogramowanie i wsparcie techniczne), pełne wsparcie zespołu i trenerów, elastyczny czas pracy (praca stacjonarna / zdalna do wyboru) atrakcyjne wynagrodzenie Dobrze byś miał te cechy : wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne, chęci do nauki uczymy wszystkiego od podstaw komunikatywność (warunek konieczny), chęć pracy z ludźmi (zarówno klientami jak i współpracownikami), pracę w najbardziej dynamicznej branży.

Dla Państwa komfortu nasza firma poprowadzi rozmowy z kandydatami również online. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku