Kontroler Jakości - specjalista ds.jakości
Randstad Polska
Starachowice, Polska
6 d. temu

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości? Jesteś sumienny i dokładny? Lubisz pracować z dokumentacją techniczną?Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz już dziś do Randstad i pracuj w zespole firmy MAN Bus jako kontroler jakości - praca w oddziale w Starachowicach. Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści " kontroler jakości " na numer 605 197 927 lub 885 909 997 , a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • wynagrodzenie od 3960 do 4700 zł brutto,
  • możliwośc rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • bezpłatny posiłek w trakcie pracy,
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia.
  • zadania

  • odbiór jakościowy na bramkach jakościowych (przygotowanie dokumentacji, kontrola pojazdu, wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja skuteczności),
  • inicjowanie działań jakościowych,
  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami w zakresie jakości produktów,
  • prowadzenie projektów jakościowych.
  • oczekujemy

  • wykształcenia wyższego,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • znajomości programów z pakietu MS Office,
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47