Kierowca C+E z Gniewkowa lub okolic
Fabryka Mebli Gala Collezione
Gniewkowo, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

FABRYKA MEBLI GALA COLLEZIONE SP. Z O.O. Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce.

Działamy na rynku od 2001 r. i ciągle dynamicznie się rozwijamy. Obecnie w czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 specjalistów w dziedzinie tapicerowania, krojenia, szycia i modelowania.

KIEROWCA C + E Lokalizacja : cała Polska Zakres obowiązków :

  • transport towaru własnego, głównie na terenie Polski (sporadyczne kursy do krajów Unii Europejskiej)
  • pomoc w wykonywaniu rozładunku i załadunku
  • dbanie o terminowość transportu i należytą czystość pojazdu Wymagania :
  • czynne prawo jazdy kategorii C + E
  • karta kierowcy
  • aktualne dokumenty kierowcy zawodowego ( badania lekarskie, psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • gotowość do pomocy przy rozładunku Oferujemy :
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • satysfakcjonujące, terminowo wypłacane wynagrodzenie + rozliczane delegacje
  • wolne weekendy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych