Hydraulik /Niemcy - Rekrutacja 2020
Sepona GmbH
Suwałki, Podlaskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Sepona GmbH jest średniej wielkości firmą zajmującą się zatrudnianiem specjalistów w branżach budowlanych i podnajmowania ich następnie swoim stałym, zaufanym klientom na terenie całych Niemiec Obecnie posiadamy oddziały znajdujące się w Lipsku, Jena, Erfurt i Ostrow Wielkopolski.

Istniejemy na niemieckim rynku pracy od roku 2009, a nasza flotę zasilają głównie pracownicy z Polski, Czech i Słówacji.

Firma Sepona GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Hydraulik Miejsce pracy : Frankfurt nad Menem, Niemcy WYMAGANIA : znajomość j.

niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikacje w miejscu pracy udokumentowane doświadczenie na w / w stanowisku gotowość wyjazdu do Niemiec własny samochód (warunek konieczny) punktualność ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wyłącznie podłączenie wody do stanowisk wystawowych w halach targowych.

Ważne jest aby umieć pracować samodzielnie na podstawie rysunku technicznego *rysunek w j.niemieckim. OFERUJEMY : Stawki godzinowe brutto plus diety za każdy przepracowany dzień, Dodatki świąteczne i urlopowe Punktualne wynagrodzenie możliwość pobierania tygodniowych zaliczek Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym opiekę polskojęzycznego konsultanta pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

 • 49 341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo na adres z dopiskiem Hydraulik / Jober.pl Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku