Przedstawiciel handlowy
Lafarge Cement S.A.
Rudawa, małopolskie
5 d. temu
source : Goldenline

Opis Stanowiska :

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych w podległym regionie,
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze wszystkimi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
  • Współpraca z działami wspierającymi i pozostałymi segmentami celem realizacji strategii firmy,
  • Nadzór nad jakością dostarczanych produktów oraz jakością usług świadczonych przez Podwykonawców,
  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia,
  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja), w tym analiza działań handlowych konkurencji,
  • Minimalizacja ryzyka kredytowego, oraz kontrola należności odbiorców.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, znajomość branży budowlanej,
  • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektem,
  • Bardzo dobra wiedza produktowa i techniczno-aplikacyjna,
  • Zorientowanie na klienta, wyniki i otwartość na zmiany,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań,
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera i pakietu Office,
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana w stopniu średnio zaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych