Z-ca Głównego księgowego / Główny księgowy
NES Global Talent
Skierniewice, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Dla naszego Klienta - generalnego wykonawcy (projekty kubaturowe) , w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres zadań :

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki według MSR / MSSF oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Organizacja i nadzór nad zamykaniem okresów księgowych (miesięczne, kwartalne, roczne).
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP. Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT).
  • Sporządzanie dokumentacji rozrachunkowej z dostawcami.
  • Ewidencja majątku trwałego i naliczanie amortyzacji.
  • Przygotowywaniu zestawień oraz raportów miesięcznych na potrzeby spółki.
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy.
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości (ustawa o rachunkowości, MSR, MSSF) oraz ustaw podatkowych.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w spółkach budowlanych.
  • Wykształcenia wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek : Księgowość / Rachunkowość).
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do stałego podnoszenia umiejętności.
  • Oferujemy :

  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość pracy w dużej spółce budowlanej.
  • Zgłoś tę pracę