Hostessy II Tancerki II 6 MIAST do wyboru!
Income
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Masz dość nudnego życia od pierwszego do pierwszego? Jesteś młodą i energiczną kobietą, która chce coś zmienić? To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Poszukujemy dziewczyn do pracy o charakterze tancerki lub hostessy w klubie nocnym.

Gdzie? Sama zdecyduj! Dajemy Ci do wyboru SZEŚĆ najpiękniejszych miast w Polsce! GDAŃSK, SOPOT, WARSZAWA, POZNAŃ, WROCŁAW, KRAKÓW! Zapewniamy : -

wysokie zarobki (około 10 tyś miesięcznie) -zakwaterowanie - szereg szkoleń z tańca oraz prowadzenia rozmów z klientami -

prace w miłym młodym zespole - umowę z ubezpieczeniem. Marzyłaś o przeprowadzce lub weekendowej pracy z dala od codzienności?

Napisz na PRIV miasto lub miasta, które Cię interesują i zgłoś do nas swoją kandydaturę. Skontaktujemy się z Tobą! : ) Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy płatne szkolenia! : )

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku