Kwalifikowany Pracwnik Ochrony- JW Gołdap
Sanpro
Gołdap, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Sanpro Consulting BPO (nr.certyfikatu 13953) pilnie poszukuje Kwalifikowanego Pracownika Ochrony - Obsługa Biura Przepustek w JW Gołdap Oferujemy : -

umowę o pracę -terminowe płatności -pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę od poniedziałku do piątku w godz.

6.00-16.00( bez weekendów i świąt) -możliwość zakwaterowania Wymagane : -Wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony -

dyspozycyjność -sumienność i zaangażowanie -komunikatywność Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny w godz.

8.00-16.00 od pon-pt. 510 012 207 Po godz. 16.00 - 21.00 prosimy dzwonić pod numer 71 711 0 144 Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 2 lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana." Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku