Stażysta w dziale Księgowości
Amica
Poznań
11 d. temu

Główne zadania :

  • Wsparcie Księgowości przy wprowadzaniu faktur do systemu Workflow
  • Wsparcie Księgowości w księgowaniach kosztów prostych
  • Wsparcie Księgowości w wyliczaniu delegacji.
  • Bieżąca współpraca z działami Spółki
  • Współpraca ze spółkami zagranicznymi oraz kontrahentami Grupy Amica
  • Nasze oczekiwania :

  • Student V roku lub absolwent rachunkowości, ekonomii lub kierunków pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Oferujemy :

  • Płatny staż minimum na rok czasu
  • Rozwój i nowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Realizacja ambitnych projektów
  • Szansa na stałe zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych