Pracownik socjalny w szpitalu (Warszawa)
Senior Apartments Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu
source : Lento.pl

Dynamicznie rozwijająca się firma Senior Apartments dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla podmiotów medycznych poszukuje osób do pracy na stanowisko Pracownik socjalny w szpitalu (Warszawa) Wymagania :

  • ukończone studia na kierunku praca socjalna (zatrudnimy też studentów IV i V roku studiów na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, polityka społeczna, politologia, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie)
  • odpowiedzialność, cierpliwość, komunikatywność, sumienność
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi będzie dodatkowym atutem Zadania :
  • Organizacja wypisów pacjentów do ZOL, DPS i innych szpitali
  • Organizacja opieki poszpitalnej domowej i ambulatoryjnej
  • Udzielanie pacjentom i rodzinom kompleksowych i aktualnych informacji
  • Pomoc pacjentom w uzyskaniu świadczeń oraz możliwego dofinansowania Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny grafik i atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych