Brygadzista
DPD
Pruszków
1 d. temu

Twoje zadania :

  • organizacja oraz nadzór nad zadaniami podległego Zespołu
  • kontrola i nadzór nad pracami magazynu oraz ich zgodnością z obowiązującymi procedurami
  • odpowiedni dobór i rozwój Pracowników w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu na bardzo wysokim poziomie
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych
  • Dla nas ważne są :

  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • minimum średnie wykształcenie
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zyskujesz :

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)
  • DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości

    międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

    Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku.

    Posiadamy ponad 60 oddziałów,

    które są zlokalizowane na terenie

    całego kraju. Zatrudniamy

    i współpracujemy z blisko

    10000 osób, którym zapewniamy

    i szerokie możliwości rozwoju.

    Zobacz jak wygląda praca

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul.

    Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych