Java Developer
BIK
Warsaw, PL
4 d. temu
source : Just Join IT

MongoDB (nice to have)

Kafka (regular)

Spring Boot (regular)

Spring Cloud (regular)

Java 8 (regular)

Poszukujemy dwóch Developerów do nowego projektu dla sektora finansowego, opartego na mikroserwisach i eventach. System obsłuży integrację informacji o wszystkich kredytach w Polsce i jest budowany od zera na Springu i Kafce.

Ciekawi ludzie, fajny zespół, dający swobodę działania i motywujący przełożony. Zapraszamy, poznaj nas i przekonaj się na rozmowie on-line.

Nasz jasny i konkretny zakres obowiązków :

  • projektowanie i implementacja nowych rozwiązań w architekturze mikrousług,
  • rozwój, utrzymanie i optymalizacja istniejących systemów informatycznych (głównie backend),
  • organizacja procesu continuous integration.
  • Twoje umiejętności :

  • minimum 3 lata jako programista Java,
  • tworzenie czystego i przejrzystego kodu,
  • doświadczenie w pracy z kontenerami,
  • znajomość wzorców Enterprise Integration Patterns (EIP)
  • doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi,
  • Mile widziane doświadczenie :

  • w metodykach zwinnych,
  • w obszarze CI / CD,
  • w stosowaniu mechanizmów cache (Redis).
  • Jak wygląda podział czasu pracy u nas :

    60 % projektowanie i implementacja rozwiązań,

    20 % przegląd (review) kodu, testy developerskie,

    15 % spotkania zespołów projektowych,

    5 % obsługa zgłoszeń klientów.

    Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach, w skład których wchodzą deweloperzy, analitycy, testerzy, architekt. W pracy u nas otrzymujesz możliwość realizacji innowacyjnych projektów, wsparcie i współpracę ekspercką.

    Wśród licznych benefitów oferujemy :

  • szkolenia,
  • półroczną nagrodę zależną od wyników i zaangażowania,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowania z funduszu świadczeń socjalnych (np. wypoczynek, wyprawka dla dzieci, bony na święta)
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową,
  • stacjonarnie w biurze - strefy relaksu.
  • Proces rekrutacji jest krótki i już po jednym spotkaniu możemy podjąć decyzję o współpracy.