Specjalista ds. Produkcyjnych (SAP)
SC Johnson Polska Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Wysyłając swoje CV do firmy S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Informuję, że administratorem Państwa danych jest firma S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

S.C. Johnson jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie.

Portfolio naszych produktów obejmuje globalne marki, taki jak Duck, Mr. Muscle, Glade, Raid, OFF! W Polsce jesteśmy dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp.

W związku z budową nowej hali i uruchomieniem produkcji w Gorzowie Wielkopolskim S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko : Specjalista Techniczny ds.

Produkcyjnych (SAP) / Technical Specialist, Manufacturing Operations (SAP) Zakres obowiązków : - Wykonywanie transakcji w systemie SAP (zakres produkcyjny), -

Rzetelne wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu, - Konfigurowanie ustawień dla nowych użytkowników, - Szkolenie operatorów z wykonywania transakcji w systemie oraz tworzenie instrukcji i materiałów szkoleniowych, -

Wprowadzanie do systemu poprawek oraz korygowanie błędów wykonanych przez operatorów, - Nadzór nad sprzętem SAP (drukarki, skanery), -

Zamawianie materiałów eksploatacyjnych drukarek, - Prowadzenie statystyk wydajnościowych dla poszczególnych linii na hali produkcyjnej OEE oraz raportów z tym związanych.

Wymagania : - Wykształcenie min. średnie, - Doświadczenie w pracy, w środowisku produkcyjnym, - Znajomość i rozumienie procesów produkcyjnych, -

Znajomość zagadnień z zakresu SAP, - Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, - Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy : - możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, pracując z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi typu high speed lines , -

możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach, - współpracę w ramach umowy o pracę, - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, -

atrakcyjne wynagrodzenie, - pakiet benefitów (karta Multisport / karnety na basen, wczasy pod gruszą , dodatki finansowe na Święta) -

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, - dofinansowane posiłki w firmowej kantynie, - sklep firmowy z produktami S.

C. JOHNSON w bardzo atrakcyjnych cenach dla naszych Pracowników, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "SAP / HA".

 • JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ ROZPATRYWANE BĘDĄ JEDYNIE APLIKACJE ZAWIERAJĄCE PONIŻSZĄ KLAUZULĘ O OCHORONIE DANYCH OSOBOWYCH : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.
 • C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em poinformowana / ny, że S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp.

  ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie zawartych przez S.

  C. Johnson Polska Sp. z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam / em pouczona / y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Report this job
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku