Lakiernik - praca blisko granicy
Liebau Personaldienste GmbH
Lodz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Jesteśmy niemiecką, renomowaną firmą, która zatrudnia pracowników m in z Polski. Oferujemy stabilne i długoterminowe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Jeśli szukasz stałego miejsca pracy z możliwością szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej, skontaktuj się z naszym polskojęzycznym działem HR.

Jeśli wyślesz do nas swoją aplikację, możesz spodziewać się natychmiastowego kontaktu z naszej strony i oferty pracy w możliwie najkrótszym czasie.

Poszukujemy pracowników na stanowisko lakiernika / na terenie całych Niemiec z natychmiastowym skutkiem. Do głównych zadań pracownika należy : - Malowanie części samochodowych- Przygotowanie blachy do malowania- Malowanie blachy- Określenie zakresu naprawy lakierniczej, przygotowanie pojazdu do naprawy i dobór koloru lakieru- Wygładzanie karoserii za pomocą szlifierki ręcznej lub mechanicznej- Gruntowanie- Nanoszenie warstwy farby na przygotowaną powierzchnię.

Wymagania : - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca komunikację w miejscu pracy).- Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku- szkolenie kierunkowe (mile widziane)- Prawo jazdy klasy B i samochód Oferujemy : - zatrudnienie na warunkach niemieckich - umowa na czas nieokreślony - atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,00 € / godz.

brutto + 60,00 EUR diety dziennej lub 13,00 € / godz. brutto +7,00 € netto / godz. dodatku - składki i podatki płacone przez pracodawcę w Niemczech- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (jeśli nie będzie takiej możliwości - poinformujemy Cię o tym)- Możliwość rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu prac- urlop i wynagrodzenie za urlop- regularne zaliczki- wsparcie dla pracowników polskojęzycznych - Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokój jednoosobowy z dostępem do Internetu)- Premia za polecenie pracownika w wysokości 200 € - Szybki proces rekrutacji - formalności załatwione w 2 dni! - Pełne świadczenia socjalne - Dodatek wakacyjny i świąteczny

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku