Mid Front End Developer
Property Group
Adama Naruszewicza 27, Warszawa
3 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Opis stanowiska :

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji frontendowych tworzonych w technologii React w języku TypeScript.
  • Przeprowadzanie Code Review zadań prowadzonych przez innych członków zespołu.
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie w przedziale 9000 12000 netto na start
  • zaawansowany stack technologiczny i interesujące rozwiązania
  • 31 płatnej przerwy od pracy w roku
  • trzynastki
  • codziennie świeże owoce i warzywa bez limitów
  • możliwość pracy zdalnej (okazjonalnie)
  • współpracę z energicznym i profesjonalnym zespołem
  • możliwość rozwoju w ramach firmy regularne szkolenia techniczne
  • lokalizację biura nieprzyzwoicie blisko stacji metra Wierzbno
  • opiekę medyczną, PZU i MultiSport
  • nagrody jubileuszowe
  • pracę dla lidera w branży nowych nieruchomości
  • pracę dla polskiej firmy istniejącej od 10 lat i z szerokimi aspiracjami
  • Jeśli :

  • Twoja znajomość React jest poparta kilkuletnim komercyjnym doświadczeniem
  • oraz :
  • znasz CSS
  • A dodatkowo :

    bardzo mile widziana jest Twoja znajomość technologii, w których pracujemy czyli :

  • TypeScript
  • Redux lub inny menedżer stanu
  • Styled Components lub podobne podejście
  • Server Side Rendering i mikroserwisy w Node.js
  • REST API (dynamiczne endpointy)
  • Webpack
  • Docker (plus Kubernetes)
  • Git Flow
  • przeprowadzamy solidne Code Review
  • pracujemy z najnowszymi wersjami bibliotek
  • Znajomości :
  • React
  • Mile widziane :
  • Redux
  • Redux
  • Styled Components
  • Server Side Rendering
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 9000-12000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking rowerowy
  • Kim jesteśmy?

    Firma Property Group Sp. z o.o. zostaje założona. Początkowo jest to 2-osobowa inicjatywa dwóch kolegów - Grzegorz i Paweł starają się rozwijać swój pomysł na biznes.

    Działalność rozpoczynają od uruchomienia strony RynekPierwotny.pl, na której prezentowane są oferty nieruchomości deweloperskich.

    Początkowo w serwisie dostępne są inwestycje tylko z województwa mazowieckiego.