Praca w dziale księgowym z j. angielskim
Hays Accountancy Finance
Wroclaw
5 d. temu
source : infoPraca

Praca w dziale księgowym z j. angielskim

NR REF. : 1148488

Dla naszego klienta, firmy z sektora medycznego poszukujemy kandydatów po studiach Ekonomicznych lub Finansach i Rachunkowości na stanowisko Accountant Payable Specialist.

W nowej roli będziesz odpowiedzialny za weryfikację, poprawianie faktur i wprowadzanie ich do systemu. Do twoich obowiązków należeć będzie również tworzenie oraz sprawdzanie zgodności kont.

Dodatkowo na codzień będziesz współpracować z dostawacami i klientami z UK i Irlandii.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia w obszarze Finansów i Rachunkowości, Ekonomii. Znajomości języka angielskiego w stopniu B2 / C1.

Zdobyte już doświadczenie, praktyki w obszarze księgowym będzie dodatkowym atutem. Idealny kandydat to osoba, która kładzie nacisk na detale i lubi analizować dane.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na rok czasu z możliwością współpracy długofalowej, atrakcyjne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport).

Pracę zdalną w trakcie pandemii, wykonywaną na sprzęcie pracodawcy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku