Poszukujemy pracownika biurowego
Administracja / Biuro
Wrocław
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentów do archiwizacji
  • Obsługę skanera
  • Dostarczenie dokumentów do archiwum
  • Wymagania

    Sukamy osoby która :

  • Jest dobrze zorganizowana
  • Znającą pakiet podstawowy MS Ofice
  • Jest dyspozycyjna od poniedziałku do piątku
  • Oferujemy

  • grafik pracy ułożony w oparciu potrzeby pracowników
  • przyjemną atmosferę w pracy, zgrany team
  • wysoką stawkę godzinową Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.
  • Zgłoś tę pracę
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku