PRODUCT MANAGER OCEAN EXPORT
Coberon
Piaseczno, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z klientów międzynarodowego operatora logistycznego poszukujemy osoby na stanowisko : PRODUCT MANAGER OCEAN EXPORT Miejsce pracy : Piaseczno / Gdynia / Kraków (jedno z wymienionych) Wymagania : -Wykształcenie wyższe, -Min.

3 letnie doświadczenie na stanowisku Product Manager Ocean Export lub podobnym -Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków zwłaszcza niemieckiego będzie dodatkowym atutem, -Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.

Obowiązki : -Zarządzanie produktem, -Rozwój eksportu morskiego, -Wspomaganie działu sprzedaży i działu operacyjnego. Oferujemy : -Ambitne stanowisko w globalnej, szybko rozwijającej się firmie logistycznej, jednej z największych w Polsce, -Interesująca pracę w młodym i wciąż rozwijającym się zespole, -Stabilne warunki zatrudnienia.

 • Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.

  U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku