Kolporter materiałów reklamowych Zakopane
Multibiuro Rzeszów
Zakopane, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Multibiuro Rzeszów Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do roznoszenia materiałów reklamowych na terenie Zakopanego i miast województwa małopolskiego (m.

in. Nowy Sącz, Nowy Targ, Limanowa). Roznoszenie gazetek lub ulotek reklamowych odbywa się do skrzynek pocztowych w blokach lub domach prywatnych, po wycieraczkach lub klamkach samochodów, po domach firmach lub w inny umówiony sposób.

Roznoszenie gazetek lub ulotek reklamowych odbywa się do skrzynek pocztowych w blokach lub domach prywatnych, po wycieraczkach lub klamkach samochodów, po domach firmach lub w inny umówiony sposób.

Ważne jest dla nas aby kandydaci dobrze znali topografię miast w których ma się odbywać kolportaż. Zależy nam na współpracy z osobami uczciwymi, komunikatywnymi, zaangażowanymi, potrafiącymi współpracować w grupie.

Preferowany wiek 17-26 lat, mile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta. Warunkiem koniecznym do nawiązania z nami współpracy jest ukończenie 17 roku życia.

Oferujemy współpracę na podstawie umowy zlecenie lub o dzieło. Umowy dla naszych współpracowników robimy od kwoty m. in.

200 zł netto w danym miesiącu (nie ma możliwości zrobienia umowy poniżej tej kwoty). Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości rozniesionych ulotek oraz rodzaju kolportażu.

Wypłaty do 10 dnia każdego kolejnego miesiąca od chwili nawiązania współpracy. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu lub na naszej stronie internetowej.

Z góry zaznaczamy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wskazane kryteria. W mailu i dokumentach aplikacyjnych proszę podać miasto lub miasta w których możecie realizować zlecenia oraz klauzulę : Zgodnie z art 6 ust.

1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych, zgromadzonych na potrzeby rekrutacji .

Na wstępnym etapie rekrutacji preferujemy kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać poprzez formularz Lento lub na nasz adres e-mail Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku