DevOps / SysOps Engineer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
‎22 godz. temu
source : Jobs.pl

Polski software house jest obecnie ponad 50-cio osobowym zespołem programistów i rośnie. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, tworząc innowacyjne kompleksowe systemy i aplikacje internetowe B2B i B2C, zwłaszcza w obszarach tworzenia stron internetowych, a także w dostarczaniu najwyższej klasy bezpośredniego outsourcingu swoich doświadczonych deweloperów.

Biuro zlokalizowane w Polsce - na warszawskich Siekierkach, w sercu Europy. Firma posiada również swój oddział na Filipinach, koncentruje się na dostarczaniu trwałych rozwiązań internetowych o wysokiej integralności.

Firma ma klientów na całym świecie m.in. w krajach takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Australia, Szwecja i Polska. Bardzo chcielibyśmy, abyś bliżej przyjrzał się temu, co osiągnęliśmy.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Doświadczenia jako Admin Linux / Unix
  • Doświadczenia w pracy Docker
  • Praktyczne doświadczenie w planowaniu procesów developerskich i wdrażania ich automatyzacji
  • Doświadczenia we współpracy z teamem developerów
  • Doświadczenie jako samodzielny DevOps
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w pracy z PHP
  • Oferujemy :

  • Możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem (30 dni / rok)
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Świeże owoce
  • Pokój gier
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Piątkowe grille - własna przestrzeń do grillowania : )
  • Biuro na Siekierkach niedaleko Wisły
  • Obowiązki :

  • Zarządzanie firmowymi serwerami na AWS
  • Zarządzenie podstawową infrastrukturą firmy
  • Praca z serwerami produkcyjnymi i testowymi w firmie
  • Maintenance wewnętrznych narzędzi takich jak : Gitlab, Jenkins, Active Collab (ticketing system)
  • Tworzenie nowych funkcji
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.