Specjalista ds. księgowości
LX Pantos Poland Sp. z o.o.
Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapisów na kontach księgowych,
  • kalkulacja i księgowanie rezerw,
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • udział w pracach związanych zamknięciem miesiąca,
  • aktywny udział w audycie finansowym,
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz,
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe : finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i finansów,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych VAT i ustawy o rachunkowości oraz umiejętności ich zastosowania w praktyce,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office zaawansowana znajomość programu MS Office Excel i jego narzędzi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • język angielski umożliwiający codzienną komunikację,
  • zmysł analityczny, dokładność, dociekliwość, skrupulatność,
  • zaangażowanie, umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji,
  • Mile widziane

  • Znajomość program SAP,
  • Znajomość narzędzi Power Query, PowerBi
  • To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • dofinansowanie do : zajęć sportowych, nauki języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w międzynarodowym środowisku, udział w ciekawych projektach
  • dofinansowanie do urlopu, program poleceń pracowniczych
  • zniżki na produkty / usługi firmowe
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • LX Pantos Poland Sp. z o.o.

    LX Pantos Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientów w różnych branżach, takich jak elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda.

    Bazując na 349 globalnych sieciach i wiedzy zgromadzonej przez 38 lat, LX Pantos wciąż się rozwija aby znaleźć najlepsze metody logistyczne dla klientów.

    Nasze zróżnicowane usługi to : spedycja morska, lotnicza, lądowa, kolejowa. Zapewniamy także kompleksowe usługi Warehouse & Distribution obejmujące różne branże, e-commerce.

    Świadczymy usługi logistyczne łącząc know-HOW i know-WHERE oraz optymalne rozwiązania logistyczne w oparciu o wartość klienta.

    LX Pantos opiera swe działania na innowacyjnym sposobie myślenia i chęci stawienia czoła każdemu wyzwaniu. Pasja jest naszą siłą napędową, która wykracza poza niemożliwość.

    Kreatywność to nasza konkurencyjna broń, która tworzy nowy model logistyki.