Opiekunka do Pana w ok. Monachium
Curaform 24 Sp. z o.o. Sp.K.
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panem w ok. Monachium OPIS PODOPIECZNEGO : Pan 89 lat, 65 kg / 171 cm Pan : ma początki demencji, dezorientacja co do miejsca, samodzielny w toalecie, ma częściowy ubytek słuchu, osłabienie po pobycie w szpitalu, porusza się samodzielnie lub na wózku inwalidzkim, istnieje ryzyko upadku, pomaga przy transferach.

Pan jest przyjazny i optymistycznie nastawiony do świata. Mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. WARUNKI POBYTOWE : Dom z jednorodzinny 400 m2, 10 pokoi, w pobliżu komunikacja miejska i sklep OBOWIĄZKI : sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, pomoc w higienie ciała i ubieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, umawianie i asystowanie przy wizytach lekarskich, bardzo rzadko pomoc w nocy.

WYMAGANIA : Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język niemiecki w stopniu komunikatywnym. DLA OPIEKUNKI : 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, Internet, TV, Flatrate LOKALIZACJA : Antholing w okolicy Monachium

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku