Hydraulik sanitarny - zarób 2600€ na rękę! (PP)
IPF Global Sp. z o.o.
Szczecin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : HYDRAULIK SANITARNY Miejsce pracy : Francja okolice AlbertvilleZakres obowiązków : - praca w firmie zajmującej się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych w nowychbudynkach mieszkalnych- montaż mat grzewczych, grzejników, instalacja sanitarna,- montaż kotłów, zbiorników ciepłej wody,- instalacja kanałów wentylacyjnych,- lutowanie i spawanie acetylenowo-tlenoweWymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętność lutowania i spawania palnikiem acetylenem- dobra znajomość rysunku technicznego- mile widziana znajomość j.

francuskiego - dobry stan zdrowia- prawo jazdy kat. B mile widziane Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku