Spedytor krajowy
Skat Transport sp. z o.o.
Gdańsk
6 d. temu

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało między innymi :

  • Rozbudowa portfela klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi;
  • Opracowywanie ofert cenowych dla klientów, zainteresowanych podjęciem współpracy;
  • Planowanie, określanie warunków i organizacja transportu;
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zlecenia, dbanie o wysoką jakość oferowanych usług;
  • Sporządzanie i kontrola dokumentacji przewozowej;
  • Realizacja założeń budżetowych;
  • Przygotowywanie wymaganych raportów.
  • Wymagania :

    Cenimy osoby wykazujące się dużym zaangażowaniem, które do każdego nowego zadania podchodzą jak do wyzwania, a nie jak do problemu, poszukujące nowych rozwiązań, z chęcią przyswajania nowej wiedzy, identyfikujące się z wartościami naszej firmy.

  • Zapraszamy do naszego zespołu jeżeli spełniasz poniższe wymagania :
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie spedytora.
  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze klienta, pozyskiwanie i obsługa zleceń;
  • Mile widziana dobra znajomość branży TSL;
  • Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie odpowiedzialności za pracę własną i zespołu;
  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
  • Umiejętność przeprowadzania skutecznych negocjacji;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Oferujemy

    A poniżej informacja o warunkach, jakie możemy Ci zaproponować :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach;
  • Zapewniamy wdrożenie stanowiskowe.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych