kierownik robót (fit-out)
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu

job description

Szukasz możliwości rozwoju? Chcesz współpracować z ciekawymi ludźmi a branża fit-out nie jest Ci obca? Nie czekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe warunki finansowe w tym roczna premia uznaniowa
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • pokrycie kosztów prowadzenia działalności przez pracodawce
  • zadania

  • zarządzanie czasem pracy pracowników budowlanych
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • wyznaczanie zadań priorytetowych
  • dostosowywanie czasu pracy pracowników do wykonywanych zadań
  • rozdzielanie zadań pomiędzy poszczególnych pracowników
  • weryfikacja jakości wykonywanej pracy
  • oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjne oraz doświadczenie w kierowaniu ludźmi
  • znajomość rynku fit-out w tym dostawców usług i materiałów
  • analiza harmonogramu w modelu kaskadowym
  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych