Personel sprzątający Gorzów Wlkp
ECO
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma działająca w branży utrzymania czystości zatrudni personel sprzątający. Praca przy sprzątaniu autobusów. Atrakcyjne wynagrodzenie!!! Wszelkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 : 00 do 15 : 00 nr tel.

786260220 bądź osobisty w siedzibie firmy przy ul. Międzychodzkiej 12 w Gorzowie Wlkp. ECO S.C. Klaudyna Antczak, Marek Antczak (dalej jako ECO S.

C.) uprzejmie informuje, że dane osobowe zbierane są i przetwarzane w celu : administrowania procesami rekrutacji, przechowywaniem i użytkowaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Podając swój adres e-mail oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECO S.C. moich danych osobowych ww. celach.

Jednocześnie oświadczam, że wiem, że w każdej chwili mogę moją zgodę wycofać. Oświadczam, że wiem i rozumiem, że przysługuje mi prawo zgłoszenia sprzeciwu dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych, a także dostępu do treści tych danych i żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu dotyczącego ich przetwarzania.

Oświadczam, że wiem, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ECO S.

C. Oświadczam, że wiem, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Danych Osobowych (GIODO) lub po wejściu w życie nowelizacji przepisów Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku