Praca na magazyne - Nieuwegein - od 11.04€
Sagius recruitments, s.r.o.
Lodz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Magazyn jest jednym z 3 największych dostawców usług logistycznych w Holandii. Jesteśmy globalnym zespołem pracującym ze zdrowym poczuciem celu w różnych regionach, krajach i na różnych kontynentach, aby spełnić obietnice złożone klientom.

Opis pracy : Magazyn w Nieuwegein dystrybuuje świeże produkty do największych supermarketów w Holandii. Dlatego temperatura musi być bardzo niska, około.

2 C. Ale bez obaw o przeziębienie każdy pracownik otrzymuje specjalną odzież, taką jak kurtka, buty i rękawiczki. Głównym obowiązkiem pracownika magazynu jest orderpicking lub przewóz palet w żądane miejsce za pomocą wózków wysokiego składowania i elektrycznych wózków paletowych na 3 zmiany.

Dzięki przyjaznym i pomocnym współpracownikom zawsze jest dobra współpraca i świetna atmosfera..Podstawowa stawka na godzine : 11,04€ / ranna zmianaDodatky za zmiany : 13,80€ - 14,90€ - 16,56€.

Praca jest bardzo łatwa ! możemy pokazać wideo z rzeczywistego miejsca, aby uzyskać lepszy obraz o pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku