Poszukujemy kosmetologa - Gliwice
Bonjour
Gliwice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Kliniki Urody Bonjour w Gliwicach poszukujemy na stanowisko : KOSMETOLOG. Cechy charakteru idealnego kandydata : - sympatyczna - komunikatywna - energiczna - zaangażowana - kreatywna - otwarta - zorganizowana - sumienna - samodzielna - z pozytywnym nastawieniem - ambitna i przepełniona chęcią rozwoju Wymagania : - wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, technik usług kosmetycznych) - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok - częściowa praca na recepcji Zapewniamy : - umowa o pracę na cały etat - wynagrodzenie od kwoty minimalnej + prowizja od wykonanych zabiegów - szkolenia, rozwój zawodowy - stabilną pozycję kliniki - miłą atmosferę - zniżki pracownicze na usługi kliniki - umowę o pracę, po okresie próbnym Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.

08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku