Pielęgniarka, Pielęgniarz – Norwegia - Oslo, Norwegia
Adecco Gdańsk
Rzeszow, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Norwegia jest jednym z najbogatszych krajów świata oferującym wysoki standard życia, zarobki na europejskim poziomie oraz pracę w dobrze funkcjonującym systemie opieki zdrowotnej.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Norwegii na stanowisku : Pielęgniarka, Pielęgniarz Norwegia Miejsce pracy : Norwegia Nr ref : PP / N / 01.

20 Opis stanowiska : Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta Praca w nowoczesnych ośrodkach służby zdrowia, szpitalach Oczekujemy : Kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia na adekwatnym stanowisku Dokumentacji potwierdzającej posiadane kwalifikacje Motywacji do nauki języka norweskiego Pozytywnych referencji Elastyczności i otwartości na nowe wyzwania Prawa jazdy kat.

BOferujemy : Oferujemy : Pracę na terenie Norwegii w służbie zdrowia o wysokim standardzie W pierwszym okresie zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego płatnego stażu w roli asystenta pielęgniarza / pielęgniarki, następnie zatrudnienie na samodzielnym stanowisku Umowę o pracę na pełen etat na czas określony (min.

24 - miesięcy) na stanowisku pielęgniarki, podpisaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskim systemem płac oraz dodatki wynikające ze zmianowego systemu pracy Szczegółową ofertę i kontakt z konsultantem Adecco podczas całego procesu rekrutacji Bezpłatny kurs języka norweskiego online oraz dostęp do multimedialnych narzędzi do nauki (start : Luty 2020) Stacjonarny kurs języka norweskiego - zapewnione zakwaterowanie, pełne wyżywienie i materiały szkoleniowe w trakcie kursu Pełne przygotowanie do egzaminów językowych i do pracy zawodowej w Norwegii Roczny, bezpłatny kurs języka norweskiego (online)

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych