DRUKARZA OFFSETOWEGO - do przyuczenia
Enaf Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Enaf to prężnie rozwijająca się firma, lider na rynku personalizowanych druków firmowych. Swój sukces zawdzięcza profesjonalnemu, doświadczonemu zespołowi.

Poza parkiem offsetowym posiadamy dwie maszyny HP Indigo oraz pierwszą w Polsce maszynę Scodix Ultra II, która należy do zasobów introligatorni.

Obecnie poszukujemy osoby, którą chętnie przyuczymy do zawodu DRUKARZA OFFSETOWEGO Miejsce pracy : Warszawa- Ochota Opis stanowiska i obowiązki : Druk na maszynach offsetowych do formatu B2.

Nadzór na jakością i terminowością zleconych prac. Wymagania : Motywacja i chęci do pracy Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność szybkiego uczenia się Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : Stabilne zatrudnienie Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Umowę o pracę na pełen etat

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku