APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI W MIELCU
Praca.farmacja.pl
Mielec
4 d. temu
source : infoPraca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko :

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy : MIELEC, AL. NIEPODLEGŁOŚCI 1

OPIS STANOWISKA :

  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki
  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość programu KAMSOFT
  • OFERUJEMY :

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez ALICANTEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie.

    Oświadczam, że zapoznałam / em się z informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych i przysługujących mi prawach, w tym w szczególności do cofnięcia zgody .

    Dodatkowo jeżeli Pani / Pan jest zainteresowana / y przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez nas proszę o zawarcie jeszcze jednej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ALICANTEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie .